Fenerbahçe’den Armand Lauriente için dev teklif! ‘Türkiye olasılığı yüksek’

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe’de gündemdeki isimlerden biri de Armand Lauriente’ydi. Fransız kanat oyuncusu için İtalyan basınından dikkat çeken bir haber geçildi. Sky Italia’nın haberine göre Fenerbahçe ve 4 İtalyan kulübü, Armand Lauriente’nin peşinde.

SERIE B’Yİ İSTEMİYOR

Serie B’de forma giymek istemeyen Fransız kanat oyuncusu için Fenerbahçe’nin yanı sıra Parma, Cagliari, Como ve Torino’nun da Sassuolo’ya teklif götürdüğü aktarıldı.

TÜRKİYE İHTİMALİ YÜKSEK

Haberde Fenerbahçe’nin teklifinin, 4 İtalyan temsilcisinin teklifinden de yüksek olduğu ve Armand Lauriente’nin Türkiye’ye transfer olmasının beklendiği vurgulandı.

Geride bıraktığımız sezonda Sassuolo ile Serie A’da 37 maça çıkan Armand Lauriente 5 gol, 6 asistlik skor katkısı verdi. Sassuolo 25 yaşındaki futbolcuyu 2022-23 sezonu başında Lorient’den 10.1 milyon euro karşılığında renklerine bağlamıştı.

FENERBAHÇE’NİN TEKLİFİ

Fransız kanat oyuncusunun takımıyla 3 yıl daha sözleşmesi bulunurken Fenerbahçe’nin Sassuolo’ya sunduğu teklif ortaya çıktı.

15 MİLYONA RET

Sarı Lacivertliler, Lauriente için 11 milyon Euro artı 4 milyon Euro bonus içeren 15 milyon Euro’luk teklif yaptı. Fakat İtalyan ekibi, bu teklifi yetersiz buldu.

Sassuolo’nun 25 yaşındaki Fransız kanat oyuncusu için beklentisinin 20 milyon Euro olduğu, pazarlıkların devam ettiği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x